KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5607647
nr 560 7647
Akvarell
Lennart Jirlow (1936) signerad, Paris våren 1982, L Jirlow, Kåsörens morgonpromenad, 25, 5x22, 5
Utrop:
8.000 kr
Såld:
8.800 kr
måndag 12 januari 2009
8.500 kr
8.500 kr
8.700 kr